Kalender Mühendislik

ImageImage
Image Image

Adresimiz:

iletişim

Image
Image

Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelenmesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz tarafından hazırlanır.Müşteri ile sağlanmış olan mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri tekniklere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur. Bu proje desteği, bina tasarımcılarına ve yatırımcılarına, ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılaşabilcekleri olası sorunları öngörmekte yardımcı olmaktadır.

 

Asansör Montaj – İmalat Hizmetleri

Kalender Mühendislik olarak Montaj çalışmalarımızı müşterilerin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirilip, montaj sürecini bu projeye uygun olarak titiz bir çalışmayla tamamlanır, kalite kontrol ekibimizce son kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Asansör Bakım – Onarım Hizmetleri

Asasörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar. Kalender Mühendislik tecrübeli bakım ekipleri ile asansörlerinizin bakımını yapar sizlere güvenle kullanmak kalır.

Asansör Revizyon – Modernizasyon Hizmetleri

Binanızdaki asansörler kullanım şartlarınada bağlı olarak belli bir ömre sahiptir. Diğer makinelerde olduğu gibi zamanla elektronik, mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.Bu nedenle, asansörün güvenle kullanılabilmesi için gerekli elektronik ve mekanik aksamların yenilenmesi gereklidir.

Asansör Arıza Onarım

Kalender Mühendislik , 7/24 arıza ve kurtarma hizmeti vermektedir.Firmamız 7 gün 24 saat arıza tesbiti onarımı, yedek parça değiştime ve servis hizmeti vermektedir.

 

© Copyright Kalender Mühendislik 2014. Allrights reserved