Kalender Mühendislik

ImageImage
Image Image

Adresimiz:

iletişim

Image

Kalite Politikamız

Kendi dizayn ekibimizin yerel ve uluslararası standartlara göre tasarladığı projeler, yine bünyemizdeki uygulama ve montaj ekipleri tarafından yapımı gerçekleştirilerek hayata geçirilmektedir. Kadromuz süreklilik ilkesine bağlı olarak her geçen gün daha da uzmanlaşmakta ve ihtiyaçlara en kaliteli ve en doğru çözümleri sağlamaktadır.

Kurumsal Kimliğimiz

1997 yılında başlayan; mekanik tesisat projeciliğindeki tecrübelerimizi 2008 yılından itibaren asansör ve doğalgaz çalışmalarımızla birleştirdik.Bu tecrübelerimizi sizlerin yaşam alanlarınızın kalitesini arttırmada kullanmaya çalıştık.

Birçok projede bunları sahaya yansıttık.Tecrübemizi uzman kadromuz ve sektöründe lider üretici firmalarla birleştirerek çok güzel işlere imza attık.Yaptığımız işlerde önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur,bunuda başardık.Hatalarımız muhakkak olmuştur,ama çok hızlı bir şekilde telafi edilmiştir.

Firmamız hizmet verdiği her aşamada, insan unsurunu ön plana çıkararak, gerek altyapı çözümlerinde gerekse teknolojinin direkt olarak insan hayatının içinde olduğu ürün seçimlerinde insan sağlığının en yüksek düzeyde korunmasını ilke edinmektedir.

Image

Doğalgaz, asansör ve Mekanik Proje ve Taahhüt işlerinde, kaliteli hizmet ve ürün üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan Kalender Mühendislik;

 • Müşteri istekleri ve standartlar çerçevesinde uygun ve ekonomik şartlarda kaliteli ürünler ile istenilen sürede müşteriye teslim etmek,
 • Müşteriyi ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı şekilde bilgilendirmek,
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirmek,
 • Kalite bilinci ve müşteri istekleri şirketin tüm örgütsel düzeylerinde öncelikli çalışma ve değerlendirme referansıdır. Şirket çalışanlarının performans değerlendirmesinde temel unsurda kalite hedefleridir,
 • Şantiye bünyesinde ürünün ve hizmetin şartlara uygunluğunu sağlamak için gerekli olan çalışma ortamı; iş sağlığı ve güvenliği göz önüne tutularak, çevre koruma önlemlerini alarak, yasalara ve referans standartlara uygun şekilde yeterli özelliklere sahip olarak çalışmak,
 • Çalışanlar arasında karşılıklı güveni, anlayışı ve iletişimi geliştirerek takım ruhu ve grup işbirliğini yaratmak,
 • Kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren tedarikçiler ile çalışmak,
 • Misyonumuz

  Image

  Dürüst hizmet;
  Müşteri memnuniyetini garanti eder.
  Makul/Ölçülü kar;
  İnsanlığa hizmeti hedef alarak makul kar en fazla faydayı ifade eder.
  Dengeli büyüme;
  Bölüşümü, paylaşımı bilerek, çalıştırdığımız insanlara emeğin karşılığını vererek, çok istihdam sağlamak, istikrarlı büyümek, yatırım yapmak, ülke ekonomisine katma değer sağlamak, vergi vermek, insanlığa hizmet demektir. Sektörel gelişmeler ışığında kendimizi yenilemek, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak, ürünlerimizin müşterilerimize ulaştırılmasında ve sonrasında verilen hizmetle fark yaratmak.

  Vizyonumuz

  Image

  Müşteri beklentilerini, kalite politikasıyla en iyi surette sağlamak, Çağımıza uygun teknolojiyi üst düzeyde kullanarak, standart kaliteyi yakalamak, Müşteri memnuniyetini bire bir sağlamak için en üst düzey gayrette bulunmak, Teknolojiyi üst düzey kullanarak, web gelişimi yapmak, interneti takip etmek, Daima Gülümsemek, Sektöründe, kalitesi ile beğenilen, hizmet anlayışı ile tercih edilen, güçlü bir Marka olmak.

  © Copyright Kalender Mühendislik 2014. Allrights reserved